O firmie

logo

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji, remontach, modernizacji autocystern, naczep i przyczep do przewozu materiałów niebezpiecznych, sypkich i spożywczych.

SPRZEDAŻ cystern drogowych nowych i używanych po remoncie.

PRODUKCJA autocystern, naczep i przyczep do materiałów niebezpiecznych.

WYKONYWANIE badań dozorowych, odtwarzanie dokumentacji technicznej wymaganej przez TDT.

NAPRAWY ciśnieniowych i bezciśnieniowych zbiorników cystern do przewozu materiałów niebezpiecznych, sypkich i spożywczych.

NAPRAWY bieżące i powypadkowe naczep cystern oraz autocystern.

MODERNIZACJA zbiorników cystern drogowych zgodnie z wymogami DT i ADR:

– projektowanie i montaż układów hermetyzacyjnych, oddolnego nalewu dla cystern drogowych,

– montaż i serwis układu ABS we wszystkich pojazdach,

– modernizacja układów jezdnych i wymiana zawieszeń na pneumatyczne,

– zabudowa układów dystrybucyjnych z legalizacji,

Posiadamy stosowne uprawnienia do wykonywania wyżej wymienionych prac nadane przez Główny Inspektorat Transportowego Dozoru Technicznego w Warszawie. Posiadamy również certyfikat jakości ISO 9001:2001.

Dzięki długoletniej działalności, zdobytemu doświadczeniu oraz selekcyjnie dobranej kadrze jesteśmy firmą działającą na europejskim rynku, posiadającą obszerną wiedzę w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych, sypkich i spożywczych.

Przywiązujemy dużą uwagę do niezawodności i wysokiej jakości świadczonych usług stosując jednocześnie konkurencyjne ceny. Jesteśmy bardzo elastyczni w dostosowaniu się do potrzeb i wymogów klienta oraz służymy obszerną wiedzą w zakresie doboru cystern, armatury oraz materiałów do przewożonego medium. Nasza firma, to zespół młodych zaangażowanych w swoją pracę ludzi. Profesjonalnie przygotowani i przeszkoleni pracownicy zakładu zapewniają rzetelną i kompleksową obsługę klientów oraz fachowe doradztwo.

ue